BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Vonios kambario baldai internetu

Šiandiena turbūt retas kuris įsivaizduotų savo būstą be vonios kambario. Tai pirmoji vieta, kurioje žmogus užeina tik ką pabudęs ir taip pat dažniausiai paskutinė vieta, kurioje apsilanko prieš atsigulant. Vonios kambario vidus turi būti itin patogus ir tai pat tikslingas. Šiuolaikiškos vonios kambario baldai - spintelės, į kurias įmontuojamos kriauklės, pakabinamos ant sienos spintelės, spintelės su veidrodžiais, lentynėlės, į kurias patogiai galėsite padėti švaros priemones. Vonios kambario baldai įkūnija ne tik praktinę naudą, bet ir puošnumo. Reikėtų atkreipti dėmesį ruošiantis pirkti baldus, patartina atkreipti dėmesį į sąlygas, kuriose vonios baldų komplektas bus naudojami. Vonios baldai gaminami pagal specialias technologijas - naudojami išskitiniai dažai, apklijuojama PVC plėvele ir kt.. Pasirinkti vonios kambario baldus derėtų itin dėmesingai, jei norite, kad baldų komplektas teiktų paslaugas ilgą laiką ir tobulai. Pažiūrėkite ar tikrai lygi viršutinė dalis, ar nėra nutekėjimų. Rankenėlės, kojelės, kilpos padarytos iš chromuoto metao - puikios kokybės baldų požymis. Itin patikimi vonios baldų kompletas su stalviršiais, pagamintais iš dirbtinio akmes, prie kurių įtvirtinamos prausuvės. Stalviršį, pagamintą iš dirbtinio akmens galima įsigyti įvairiausių spalvų. Kuo daugiau vaizduotės įdvelksite kuriant vonios interjerą, tuo įdomesnis bei išskirtinesnis bus rezultatas.

Trokštant, kad kuo ilgiau nepriekaištingai atrodytų vonios kambario baldai, patartina baldų komplektą atitinkamai rūpintis. Nors ir baldų komplektai projektuojami iš tam skirtų medžiagų nepraleidžiamų drėgmę, pasinaudojant specialiomus technologijomis, baldų komplektus privaloma rūpintis. Sušlapus baldams nuo garų, ar vandens lašų, patartina juos apsausinti nesušlapusia medvilnine šluoste. Taipogi išvalyti baldus, kriauklę ir vonią siūloma taipogi juos pašalinti nešvarumus tam skirtomis priemonėmis, tai neleis susidaryti nenorimam kalkių sluoksniui.
Savo vonios kambaryje, jūs galite susikurti įdomią aplinką, nuo ją supančio kaimiško stiliaus iki prabanga, klasika dvelkiančio manieros aplinkos. Dailinkite vonios aplinką su saiku, nepamirškite, kad vonios kambario aplinka turi būti neperkrauta. Padailinkite vonios kambarį kriauklėmis, žvakėmis, smilkalų laikikliais, visą tai galėsite panaudoti mėgaujantis ramybe vonioje.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (1)

Airis2016-01-06 11:02

O vonios baldai internetu pigiau? Girdėjau, kad verta pirkti internetu dėl patogumo ir teikiamų nuolaidų.

Rašyti komentarą

Tavo komentaras